Poštovane kolege, dragi studenti svih fakulteta Univerziteta Megatrend, pozivamo vas da se prijavite za GOVORNO – MUZIČKI PROJEKAT! Ako pišete poeziju ili prozu, već ste izdali knjigu ili bi to želeli, umete da recitujete, svirate neki od instrumenata (gitaru, bas gitaru, klavir, bubanj, violinu, saksofon…), umete da pevate, ako želite sebi da stvorite šansu za nov uspeh, PRIJAVITE SE!

Vaše ime i prezime, godinu studiranja, osnovne informacije o vašim talentima i veštinama, pošaljite: vezano za spisateljske talente i veštine na e-mail adresu emotion.jpm@gmail.com  ili vezano za muzičke talente i veštine na e-mail adresu acaran@megatrend.edu.rsROK ZA PRIJAVE je do 1.03.2018. godine. Nedugo zatim biće i okupljanje onih koji su ušli u uži izbor. Pratite obaveštenja na sajtu Univerziteta Megatrend.